0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Паралельно-зсувні системи (PSK-портал) – ще один варіант дверей портального типу, відкривання яких забезпечує спеціальна PSK-фурнітура, яка дозволяє витягнути стулку з площини конструкції та відсунути її в бік. В зачиненому стані стулка паралельно-зсувних дверей  знаходиться в одній площині з нерухомою частиною і має декілька варіантів відкривання: основний – зсувний, а також відкидний на провітрювання. Деякі комплектації фурнітури додатково забезпечують ще й мікропровітрювання.

Паралельно-зсувні системи (PSK-портал)

Такі системи можуть використовуватись як у дверному, так і віконному форматі – наприклад, для засклення кухонного вікна, розташованого за мийкою, адже будь-який інший варіант відкривання буде вкрай незручним.

Для виготовлення PSK-порталів використовуються ті ж самі профілі, що і для звичайних вікон та дверей. Проте, саме через використання стандартних профільних систем в PSK-порталах неможливо уникнути порогу, саме тому вони не рекомендовані для приміщень з особливими вимогами до безбар’єрного пересування.

Паралельно-зсувні вікна та двері ТМ «ЕлДом» оснащує високоякісною та надійною фурнітурою GU, MACO, SIEGENIA, які дозволяю виготовляти розсувні системи двох видів відкривання: