0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Металопластикові віконні системи ЕлДом володіють чудовою герметичністю в закритому стані. Через це на склопакетах і поверхні пластику може утворюватися конденсат. Щоб цього не сталося, помешкання треба вчасно провітрювати – наприклад, за допомогою систем керованого повітрообміну,  мікропровітрювання або, шляхом відкидання чи відкривання стулок.

Щоб уникнути пошкоджень фурнітури, – не прикладайте значних зусиль при керуванні ручкою і стулкою в цілому. Не навантажуйте стулку, запобігайте ударам стулки об відкоси. Не встановлюйте сторонні предмети між рамою та стулкою для її фіксації в відкритому положенні. Це може призвести як до поломки фурнітури, так і до деформацій та пошкодження поверхні віконної конструкції.

Не допускайте безпосередньої близькості з металопластиковими вікнами нагрівальних приладів, ламп розжарювання та інших джерел тепла. При проведенні в приміщенні зварювальних робіт, уникайте попадання іскор на скло і профіль.

При проведенні оздоблювальних робіт не допускайте попадання на механізми і деталі виробу штукатурного розчину, будівельного сміття, фарб.

Рекомендуємо один-два рази на рік проводити обслуговування металопластикових вікон:

  • Змащувати рухомі елементи фурнітури

Всі металопластикові вікна обладнані високоякісною фурнітурою. Для збільшення терміну її служби та збереження відмінного зовнішнього вигляду, змащуйте всі рухомі частини фурнітури маслом, яке не містить кислот та смол.

  • Очищати водовідвідні (дренажні) отвори від бруду

У всіх пластикових вікнах передбачені дренажні отвори для відводу назовні води та вологи. Водовідводи розташовані в нижній частині вікна, їх можна побачити відкривши стулку. Необхідно слідкувати за стоном цих отворів та час від часу очищати від бруду.

  • Оглядати і очищати резинові ущільнення

Незважаючи на те, що ущільнення для пвх вікон виготовляється з сучасного матеріалу, вони все рівно з часом старіють і втрачають свої властивості. Для підтримання їх належному стані 1-2 рази в рік очищайте їх від бруду та змащуйте, а при необхідності замініть на нові.

  • Очищати поверхню профілю та склопакетів

ПВХ профіль нестійкий до дії кислот, тому для очистки поверхні профілю використовуйте звичайний мильний розчин або миючі засоби, які не містять розчинників, кислот, абразивних речовин. Для миття склопакетів використовуйте спеціальні миючі засоби для скла.

Експлуатація виробів

На фото зображені положення ручки для різних режимів роботи металопластикового вікна

  • 1. Стулка вікна закритаСтулка вікна закрита
  • 2. Стулка відкритаСтулка окна відкрита
  • 3. Стулка відкрита у режимі провітрювання (на відкид)Стулка відкрита у режимі провітрювання (на відкид)
  • 4. Стулка відкрита у режимі мікропровітрюванняСтулка відкрита у режимі мікропровітрювання