0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Надати вікнам унікального стилю можна не лише за допомогою форми чи кольору ламінації, а й за допомогою декоративного оформлення склопакета. Для цього ідеально підійдуть шпроси — алюмінієвий профіль, який встановлюється в середину склопакета і за допомогою якого створюються різні візерунки.

Оформлення пластикових вікон шпросами особливо актуальне для заміських будинків, котеджів, банків, офісних центрів, проте вікна зі шпросами підійдуть не лише для сучасних новобудов, а й  для будинків в старовинному стилі. Проте слід пам’ятати і про обмеження: не варто застосовувати шпроси при великих площах засклення, оскільки, через низьку жорсткість алюмінієвого профілю внаслідок вібрацій, шпроси будуть «дзвеніти» всередині склопакета.

Харктеристики шпросів

Основними характеристиками шпросів є ширина, колір та форма. 

 • Х-подібне з’єднання
  Х-подібне з’єднання
 • Y-подібне з’єднання
  Y-подібне з’єднання
 • T-подібне з’єднання
  T-подібне з’єднання
 • L-подібне з’єднання
  L-подібне з’єднання
 • З’єднання «сонечко»
  З’єднання «сонечко»
 • З’єднання «квітка»
  З’єднання «квітка»

Стандартних варіантів шпросів  не так багато — 8, 18 та 25мм. А кольорові рішення досить різноманітні. Шпроси шириною 8мм можуть бути білими або золотими. Вони легко гнуться, тому з їх допомогою можна створити узори різної складності. Шпроси шириною 18 та 25 мм в стандартному виконанні є білими та коричневими, проте їх можна ламінувати, що значно розширює кольорову гаму. При цьому можна обирати різні кольори ламінації для кожної сторони шпроса.

Ламіновані шпроси 25 мм
Ламіновані шпроси 25 мм

Форму шпросам надають з’єднювальні елементи. Це можуть бути Х-подібні, Y- подібні та L-подібні з’єднання, напівкругле з’єднання — «сонечко», а також декоративне — «квітка».

Шпроси виконують декоративну функцію і не ускладнюють догляд за вікном, а ще — це один з найпростіших і доступних способів зробити ваші вікна унікальними.

ТМ «Елдом» пропонує наступні виконання шпросів у склопакеті:

виконання шпросів у склопакеті

Декоративні накладки

 Декоративні накладки виконують ту ж функцію, що й звичайні шпроси, проте кріпляться безпосередньо на скло, симетрично зі сторони вулиці та зсередини приміщення за допомогою клейкої стрічки чи силікону.

Декоративні накладки виготовляються з пластику, мають товщину 26 мм і можуть ламінуватись під колір ПВХ-профілю металопластикового вікна.

Накладний шпрос 26 мм

 

Замовлення продукції Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит і у найближчий час із вами зв'яжемося.