0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Статті

Дехто вважає, що вибір металопластикового вікна полягає у виборі бренду профілю, фурнітури або у формулі склопакета, але виявляється, що цього не достатньо. Якість монтажу пвх-вікна є одним з критеріїв, які формують якість віконної конструкції в цілому, її високі ізоляційні властивості, надійну і довговічну роботу.

У зв’язку із запровадженням в країні карантинних заходів ми також змушені піти на карантин. З 27 березня по 3 квітня виробництво і склади представництв будуть зачинені. Однак ми продовжуємо працювати в on-line режимі для того, щоб ви могли отримати кваліфіковану консультацію та підібрати оптимальний для вас варіант вікон.

Циліндричні петлі - елегантна новинка для дверей ПВХ. Такі петлі набувають все більшої популярності, адже не тільки покращують функціональність вхідних пластикових дверей, а й покращують їх дизайн.

Замок – важливий атрибут вхідних металопластикових дверей та основна перешкода для проникнення в помешкання. Саме тому важливо приділити достатньо уваги для його вибору.

Сучасний світ не стоїть на місці. Нові технології з’являються щодня та зачіпають усі сфери нашого життя. Не оминули технологічні новинки і галузь металопластикових вікон та дверей.

Дверні петлі прихованого монтажу VL-BAND KT були сконструйовані компанією Dr. Hahn спеціально для профільної системи REHAU GENEO.

Ламінаційна плівка WOODEC – унікальна новинка, яка вирізняється елегантними кольоровими рішеннями, довговічністю та реалістичністю. Інноваційна технологія повторює структуру та зовнішній вигляд дерева як візуально, так і на дотик.

GENEO PHZ – покращена версія профільної системи REHAU GENEO, яка сертифікована за стандартами passive-house. Дана профільна система була спеціально розроблена для будинків з пасивним опалення, які сконструйовані з максимальним зниженням втрат тепла.

Петля – один з важливих елементів фурнітури вікна. Типові пластикові вікна обладнані накладними петлями. Такі петлі кріпляться до рами та декоруються спеціальними накладками, які виконуються не лише естетичну функцію, а запобігають попаданню бруду та вологи в середину петель.

У зв’язку з вичерпанням ліміту, відкритого для участі в  програмі енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, Креді Агріколь Банк припиняє видачу нових кредитів за цією програмою.

Вибір вікон на кухню – одне з непростих завдань. Підбирати їх треба так, щоб у майбутньому не страждати від появи конденсату на вікнах.

Спальня – це місце, де ми проводимо третину свого життя, де ми розслабляємося і відпочиваємо після напруженого робочого дня і де набираємось сил для нових звершень. Для повноцінного сну та відпочинку в спальні повинна панувати атмосфера затишку та комфорту. Саме тому до вибору металопластикових вікон у спальню треба підійти відповідально.

Використання металопластикових вікон на балконі чи лоджії – досить популярне рішення. Металопластикові вікна стійкі до атмосферного впливу, легкі в догляді, мають довершений дизайн та здатні легко перевтілити  балкон чи лоджію з місця зберігання непотрібних речей в комфортний куточок для роботи чи відпочинку.

Металопластикові вікна з верхньопідвісним  механізмом виготовляються з використанням фрикційних, або так званих англійських ножиць. Принцип функціонування таких вікон достатньо простий: при відкриванні стулка рухається по верхній осі, створюючи простір для провітрювання знизу. Відкривання стулки може здійснюватись як назовні так і всередину, залежно від потреб клієнта.

Давно хочете замінити вікна, проте не було часу або можливостей?

Тоді ця акція саме для Вас!

З  1 серпня 2018 року вступають в силу зміни в умовах участі в програмі IQ Energy в категорії «Вікна». Зміни вводяться з метою підвищення енергоефективності житла та скорочення викидів СO2.

Заміна вікон у дитячій кімнаті — справа відповідальна, яка передбачає створення в приміщенні сприятливого клімату для росту і розвитку дитини. Адже якщо в кімнаті буде нестача свіжого повітря або протяг — це може спричинити проблеми зі здоров’ям дитини, а це недопустимо.

Заснована в 1907 році Віктором Гретчем компанія Gretsch-Unitas (GU) є одним з найбільших в світі виробників та постачальників фурнітури. На рахунку компанії більше 500 патентів і близько 30 тис. найменувань продукції. В Україні компанія працює з 1997 року і пропонує фурнітуру для поворотно-відкидних, фрамужних, підйомно-зсувних та паралельно розсувних металопластикових вікон,  для систем типу «гармошка», тощо.

Віконна фурнітура — важлива складова кожної металопластикової конструкції, яка відповідає за легкість, зручність, довговічність. Саме від її справності залежить функціонування вікна. Вартість фурнітури складає приблизно 20-25% від загальної вартості віконної конструкції, а, отже, її вибору слід приділити достатньо уваги.

Головною перевагою сучасної фурнітури для металопластикових вікон є не лише легкість у використанні, а й її протизламні характеристики. Така фурнітура, залежно від класу безпеки, ускладнює проникнення в приміщення через пластикове вікно.