0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

20 років досвіду у виробництві металопластикових вікон

Ось уже 20 років компанія ЕлДом успішно працює та розвивається на віконному ринку України. За цей час ми отримали колосальний досвід, що дозволяє нам повністю контролювати процес виготовлення вікон і виробляти продукцію високої якості. Власне виробництво було запущено ще в 2001 році, і з тих пір масштаби випуску продукції значно зросли, а асортимент виробів розширився: вікна, двері, склопакети, підвіконня, захисні ролети, протимоскітні сітки, відливи та дашки, алюмінієві конструкції.

Фото виробництва компанії ЕлДом

Для втілення унікальних дизайнерських проектів, ми практикуємо виготовлення нестандартних конструкцій: арочні вікна та двері, розсувні системи, зимові сади, фасади, вітражі, конструкції з різними типами і видами склопакетів.

Вся наша продукція виробляється згідно з нормами та вимогами  ДСТУ, а також нашого офіційного партнера – компанії REHAU.  Пластикові вікна, двері та аксесуари до них відповідають усім нормам екологічності, безпеки та енергозбереження.

В основі нашої філософії ­ - турбота про клієнтів та забезпечення їх продукцією найвищої якості.

Звернувшись до нас Ви отримаєте повний спектр послуг: проєктування, виготовлення, продаж, доставку і монтаж віконних, дверних, розсувних систем з ПВХ-профілю або алюмінію.

Вікна – це інвестиції у ваше життя. Коли ви починаєте будувати або плануєте ремонт, ви завжди знаходитесь перед важливим вибором. Як досвідчений виробник, ми гарантуємо вам, що звернувшись до нас, ви завжди потрапите в надійні руки й можете розраховувати на професійні консультації, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваші вікна повинні постійно приносити вам радість, а не завдавати клопоту. Тому наші вікна виготовляються виключно першокласної якості. Навіть після монтажу ми піклуватимемося про експлуатацію ваших вікон.

Мінімум догляду за вашими вікнами. Вони надовго зберігають свої властивості та, завдяки високоякісній поверхні ПВХ профілю Rehau, не потребують особливого догляду, їх не потрібно фарбувати, і вони не будуть руйнуватися від впливів зовнішнього середовища.

Відчуття безпеки дозволяє повністю розслабитися. Для вашого повноцінного відпочинку вдома або під час подорожей ми пропонуємо вікна з профілю Rehau, котрі обладнанні німецькою фурнітурою G-U. Навіть стандартний комплект фурнітури тепер завжди має базовий рівень безпеки і при бажанні може бути замінений на більш високий клас захисту від зламу. У три узгоджених шари покриття ferGUard срібло наноситься на фурнітуру. Ця високоякісна комбінація пропонує якнайкращий захист поверхні від корозії, забезпечує сучасний колір поверхні та відповідає вимогам охорони навколишнього середовища ЄС.

Багатоступеневий контроль якості на всіх етапах виробництва та грамотна організація трудового процесу забезпечує довговічність та відсутність браку виробів. Ринок металопластикової продукції в західному регіоні надзвичайно насичений, тому підприємство вводить не тільки оптимальне співвідношення "ціна-якість", а й запроваджує нові стандарти якості. Планується закінчити розробку, впровадити й отримати сертифікат системи управління якістю, котра відповідала б вимогам стандарту ДСТУ ІСО 9001-2001.

Підприємство не стоїть осторонь проблем міста, благодійних програм і завжди намагається йти назустріч нашому споживачу влаштовуючи акції та постійно діючою системою знижок на вікна та двері з металопластику, а також послуги монтажу.

Сертифікати

Дипломи та грамоти

Подяки