0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Загальна інформація

ЕлДом – авторизований партнер Rehau, провідна компанія в західному регіоні України, яка працює на ринку більше 15 років і займається виробництвом, продажем та монтажем металопластикових конструкцій. Серед асортименту продукції: вікна, двері, підвіконня, захисні ролети, протимоскітні сітки, відливи та дашки. Для більшого комфорту споживачів, компанія виготовляє і алюмінієві конструкції, які ідеально підходять для офісних перегородок, міжкімнатних дверей та виставкових вітрин.

Фото виробництва компанії ЕлДом

Для споживачів, які цінують унікальність та неповторність власної оселі, компанія ЕлДом практикує виготовлення нестандартних конструкцій: арочні вікна та двері, розсувні системи, зимові сади, фасади, вітражі, конструкції з різними типами і видами склопакетів.

Турбота про клієнтів та забезпечення їх продукцією найвищої якості – головний критерій роботи працівників компанії ЕлДом.

Вікна – це інвестиції у ваше життя. Коли ви починаєте будувати або плануєте ремонт, ви завжди знаходитесь перед важливим вибором. Як досвідчений виробник, ми гарантуємо вам, що звернувшись до нас, ви завжди потрапите в надійні руки і можете розраховувати на професійні консультації, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваші вікна повинні постійно приносити вам радість, а не завдавати клопоту. Тому наші вікна виготовляються виключно першокласної якості. Навіть після монтажу ми піклуватимемося про експлуатацію ваших вікон.

Мінімум догляду за вашими вікнами. Вони надовго зберігають свої властивості та, завдяки високоякісній поверхні ПВХ профілю Rehau, не потребують особливого догляду, їх не потрібно фарбувати, і вони не будуть руйнуватися від впливів зовнішнього середовища.

Відчуття безпеки дозволяє повністю розслабитися. Для вашого повноцінного відпочинку вдома або під час подорожей ми пропонуємо вікна з профілю Rehau, котрі обладнанні німецькою фурнітурою G-U. Навіть стандартний комплект фурнітури тепер завжди має базовий рівень безпеки і при бажанні може бути замінений на більш високий клас захисту від зламу. У три узгоджених шари покриття ferGUard срібло наноситься на фурнітуру. Ця високоякісна комбінація пропонує якнайкращий захист поверхні від корозії, забезпечує сучасний колір поверхні і відповідає вимогам охорони навколишнього середовища ЄС.

Багатоступеневий контроль якості на всіх етапах виробництва та грамотна організація трудового процесу забезпечує довговічність та відсутність браку виробів. Ринок металопластикової продукції в західному регіоні надзвичайно насичений, тому підприємство вводить не тільки оптимальне співвідношення "ціна-якість", а й запроваджує нові стандарти якості. Планується закінчити розробку, впровадити і отримати сертифікат системи управління якістю, котра відповідала б вимогам стандарту ДСТУ ІСО 9001-2001.

Підприємство не стоїть осторонь проблем міста, благодійних програм і завжди намагається йти назустріч нашому споживачу влаштовуючи акції та постійно діючою системою знижок на вікна та двері з металопластику, а також послуги монтажу.

Сертифікати

Дипломи та грамоти

Подяки