0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Заміна вікон у будинку чи квартирі зазвичай викликає чимало запитань у домовласників. Як зберегти тепло в оселі за допомогою нових вікон? Чи реально покращити шумоізоляцію помешкання і захиститися від палючого сонця? Як убезпечити дітей від поранень у разі розбиття скла? Більшість цих проблем можна вирішити завдяки правильним склопакетам – зазначають експерти ЕлДом. Компанія 15 років працює у віконній індустрії і виготовляє вікна з профілів REHAU. Далі розбираємося у різновидах, перевагах і недоліках склопакетів та вчимося з розумінням підходити до їх вибору.

Чому важливо правильно вибрати склопакет

Сусіди або родичі поставили нові металопластикові вікна, щоб узимку економити на опаленні та на кондиціонуванні влітку. Утім, скаржаться, що омріяної економії так і не отримали. Знайома ситуація? Подібні випадки трапляються досить часто. Зазвичай настільки бажаного енергозбереження замовники вікон не досягають через неякісний або неправильно підібраний склопакет.

Склопакети від ЕлдомСклопакет – основна частина вікна. Від його якості і правильності вибору залежить теплоефективність усієї віконної конструкції

Лише уявіть: теплоефективність кожного вікна аж на 70% залежить саме від склопакета. Ось чому до його вибору треба поставитися максимально серйозно, проаналізувавши усі «за» і «проти» та прислухаючись до експертних рекомендацій.

Не плутайте поняття «склопакет» і «вікно», адже між ними існує різниця. Склопакетом прийнято називати виріб з двох, трьох і більше шиб, з’єднаних спеціальним профілем – дистанційною рамкою. Усередині дистанційна рамка заповнена вологопоглинаючим матеріалом, а порожнина між шибами – повітрям або в ідеалі інертним газом. Склопакет є основною частиною віконної конструкції.

На що слід звернути увагу при виборі склопакета

Через постійне зростання тарифів на опалення і суттєве збільшення витрат на оплату комунальних платежів теплоізоляційні властивості склопакета вважаються його найактуальнішими характеристиками. При виборі фахівці радять звертати увагу на фактори, що напряму впливають на теплоізоляційні властивості склопакета:

  • кількість камер;
  • наявність енергозберігаючого напилення на склі і його характеристики;
  • заповнення камер інертним газом;
  • матеріал і ширину дистанційної рамки.

Фактори, що впливають на теплоізоляційність склопакетаНа теплоізоляційні властивості склопакета впливають кількість камер, енергозберігаюче напилення, заповнення інертним газом, матеріал і ширина дистанційної рамки

Кількість камер: двокамерні склопакети

Двокамерні склопакети – найпоширеніший варіант для встановлення у більшості помешкань. Норми ДСТУ рекомендують використовувати їх в опалювальних приміщеннях майже на усій території України. Конструкція двокамерних склопакетів складається з трьох шиб і двох повітряних камер між ними. Це дозволяє значно покращити теплоізолюючі характеристики у порівнянні з однокамерними склопакетами.

Енергозберігаюче напилення

Серед інших обов’язкових характеристик – енергозберігаюче напилення на склі. Суть технології полягає у тому, що на внутрішню сторону скла напилюються атоми срібла. У результаті теплопровідність склопакета істотно зменшується. Він зберігає тепло взимку і прохолоду влітку (детальніше читайте нижче, у розділах «Енергозберігаючі склопакети» і «Мультифункційні склопакети»). Можливе використання двокамерного склопакета з одним чи двома енергозберігаючими стеклами.

Заповнення інертним газом

Ще одна вимога ДСТУ – заповнення камер склопакета інертним газом аргоном. Він покращує теплоефективні характеристики і підвищує заощадження тепла на 15%. При цьому технологія ще й подовжує життя напилення на склі в енергозберігаючих і мультифункційних склопакетах. Приємним бонусом є той факт, що опція мало впливає на вартість готової конструкції. Заповнені аргоном склопакети коштують майже як звичайні.

Тепла дистанційна рамка

Дистанційна рамка – заповнений сорбентом спеціальний профіль з перфорацією у два ряди. Він розділяє скло і поглинає вологу всередині склопакета, водночас не пропускаючи її ззовні. Традиційно профіль виготовляється з алюмінію або нержавіючої сталі. Ці матеріали мають доволі високу теплопровідність і роблять крайову зону склопакета містком холоду навіть при використанні дуже ефективного енергозберігаючого скла. У теплій дистанційній рамці комбінуються метал і високоякісний пластик або скловолокно. Така конструкція удвічі краще зберігає тепло. У результаті зменшується ризик утворення конденсату по периметру і в подальшому – плісняви на ущільненні скла. Для підвищення енергоефективності експерти радять надавати перевагу склопакетам з теплою дистанційною рамкою.

Види склопакетів: енергозберігаючі, сонцезахисні, шумоізолюючі

Інновації на ринку скла дають змогу виготовляти сучасні склопакети з різними властивостями, що задовольняють ті чи інші потреби. Останні технологічні напрацювання дозволяють за допомогою правильно підібраних якісних комплектуючих знизити тепловтрати, захистити приміщення від сонця, шуму або злодіїв і головне – поєднати усі ці функції в одній конструкції.

Різновиди сучасних склопакетівСклопакети бувають енергозберігаючими, сонцезахисними, мультифункційними, безпечними, протизламними, шумоізолюючими тощо

Енергозберігаючі склопакети

Для досягнення ефекту енергозбереження використовується особливе енергозберігаюче скло – так зване i-скло або Low-E. Воно виготовляється шляхом багатошарового магнетронного напилення срібла на поверхню. Термін походить від словосполучення Low Emissivity, що перекладається як «низька емісія» – тобто низький коефіцієнт випромінювання скла.

Що це означає? Усе досить просто: мова йде про здатність скла віддзеркалювати довгохвильове теплове випромінювання, тобто тепло від нагрітих предметів у кімнаті. Завдяки спеціальному напиленню тепло не виходить через вікно на вулицю, а відбивається назад у приміщення. Це дозволяє підвищувати теплоізоляцію вікон і значно зменшувати енерговитрати.

Для виробництва енергозберігаючих склопакетів компанія ЕлДом використовує сучасне i-скло від провідних європейських виробників, наприклад, Guardian ClimaGuard® N. Порівняємо можливості склопакетів з його використанням і шибок старого дерев’яного вікна.

  • Однокамерний склопакет зі звичайним склом узимку утримує на 2% більше тепла у порівнянні зі старими вікнами, пропускаючи 83% світла і 80% сонячного тепла влітку.
  • Однокамерний енергозберігаючий Guardian ClimaGuard® N утримує на 80% більше тепла, пропускаючи 80% світла і 66% сонячного тепла.
  • Двокамерний енергозберігаючий Guardian ClimaGuard® N утримує на 154% більше тепла, пропускаючи 73% світла і 60% сонячного тепла.

Двокамерний енергозберігаючий склопакетДвокамерний енергозберігаючий склопакет зі склом Guardian ClimaGuard® N збільшує теплозбереження на 154%

Варто зауважити: характеристики енергозберігаючого скла у різних виробників і марок не однакові. Для максимального збереження тепла радимо використовувати один із кращих продуктів – Silverstar Zero.

Сонцезахисні склопакети

Перегрів приміщень улітку і підвищені витрати на кондиціонування – ще одна проблема, яка вирішується за допомогою правильно підібраних вікон. Щоб захистити помешкання від надмірного сонячного проміння, прийнято використовувати сонцезахисні склопакети зі спеціальним склом. Сонцезахисне скло буває тонованим у сірий, блакитний, коричневий, зеленуватий та інші кольори, має дзеркальне напилення або поєднує тонування з напиленням.

Поширений варіант – скло Stopsol з твердим дзеркальним напиленням, яке додатково ще й захищає від сторонніх поглядів з вулиці. Є і зворотний бік медалі: з таким склом ви будете недоотримувати світло і сонячне тепло у весняний і зимовий періоди.

Мультифункційні склопакети

Оптимальним рішенням для житлових помешкань вважається поєднання сонцезахисних і енергозберігаючих функцій. Економити на опаленні взимку і на кондиціонуванні влітку дозволяє мультифункційний склопакет – наприклад, зі склом Guardian ClimaGuard® Solar. Він поєднує характеристики енергозберігаючого і сонцезахисного, тобто має сонцезахисні властивості, високі показники пропускання світла й відмінні теплозберігаючі якості. А саме: влітку пропускає лише 40% сонячного тепла, взимку утримує тепло всередині помешкання як звичайне енергозберігаюче скло. Підраховано, що завдяки мультифункційному склопакету витрати на кондиціонування знижуються втричі, на опалення – до 40%.

сонцезахисний енергозберігаючий склопакетДвокамерний сонцезахисний енергозберігаючий склопакет зі склом Guardian ClimaGuard® Solar пропускає лише 40% сонячного тепла з вулиці

Максимальної ефективності й економії можна досягти, використовуючи в одному склопакеті два різновиди скла з унікальними характеристиками. Наприклад, поєднавши скло Guardian ClimaGuard® N і Guardian ClimaGuard® Solar. У цьому випадку рівень пропускання сонячного тепла складе лише 39%, а теплозбереження сягне захмарних +254% (порівняно з шибками старого дерев’яного вікна).

теплоефективність при встановленні мультифункційних склопакетівМаксимальна теплоефективність при встановленні мультифункційних склопакетів досягає 254%

Популярний варіант новітнього мультифункційного скла – Pilkington Life Glass Clear. Завдяки технології Double Silver воно має максимальну прозорість і пропускає багато світла. При цьому зберігає до 78% тепла і допомагає знизити витрати на обігрів у холодну пору року і на кондиціонування влітку (сонячний фактор – до 47%).

Безпечні склопакети

У школах, дитсадках, магазинах й інших громадських приміщеннях, на балконах і верхніх поверхах рекомендується встановлювати склопакети з безпечним склом. Воно буває загартованим, яке на відміну від звичайного, при механічному руйнуванні розсипається на невеликі шматочки розміром 0,5-2 см. Також широко використовується багатошарове скло триплекс з полімерною плівкою, на якій у разі пошкодження утримуються уламки.

Протизламні склопакети

Захистити будинки і квартири на перших поверхах від проникнення злочинців допоможуть протизламні склопакети. Для їх виготовлення використовується скло триплекс або антивандальні плівки, що просто клеяться на скло. Бронюючі плівки мають три рівні захисту – А, Б і В. Останній захищає вікно навіть від куль ручної вогнепальної зброї і не піддається фізичному впливу людини.

Шумоізолюючі склопакети

Правильно підібраний склопакет може істотно знизити рівень шуму з вулиці. Досягти шумоізоляційного ефекту допомагає різна товщина шиб (4 і 6 мм), різна ширина дистанційних рамок, заповнення камери інертним газом. Для максимальних показників ізоляції використовується багатошарове скло триплекс зі звукозахисною плівкою.

Декоративні склопакети

В інтер’єр кімнати не вписується вікно з традиційним склопакетом? У такому випадку його можна зробити справжнім витвором мистецтва. Для створення унікального дизайну вікон використовуються вітражі, дуте і візерункове скло з різними текстурами і малюнками. Особлива витонченість і естетика досягаються завдяки склопакетам зі шпросами – декоративними елементами усередині склопакета. Компанія ЕлДом пропонує золоті (шириною 8 мм і 18 мм), білі (8 мм, 18 мм і 25 мм) і ламіновані шпроси (18 мм і 25 мм). Встановлення шпросів усередині склопакетів не порушує герметичність конструкції та не впливає на її функціональні характеристики.

Склопакети від виробника: власне виробництво

ЕлДом має власне виробництво склопакетів, оснащене сучасним обладнанням. Завдяки досвіду і високому рівню кваліфікації працівники компанії виготовляють конструкції будь-якої форми, у тому числі за шаблоном замовника. Три склопакетні автоматизовані лінії та великий склад матеріалів дають можливість виконувати замовлення у максимально короткі строки.

Власні автоматизовані лінії виготовлення склопакетівЕлДом має три автоматизовані лінії виготовлення склопакетів

Склопакет виготовляється лише 3-4 дніСклопакет з якісних комплектуючих виготовляється лише 3-4 дні

Наші переваги

  • Термін виготовлення – 3-4 дні
  • Якісні комплектуючі
  • Широкий асортимент скла
  • 5 років гарантії
  • Оптимальна ціна

Залишилися питання, як вибрати склопакет?

Отримайте безкоштовну консультацію, підбір оптимального варіанту склопакета під індивідуальні потреби і розрахунок ціни. Чекаємо на дзвінки за телефонами: 0-800-500-419, (0352) 43-00-55, 43-00-99, 43-10-61, (067) 354-20-26.

Зателефонуйте і дізнайтеся подробиці вже зараз!

Сучасне металопластикове вікно стане вдалою інвестицією, що дасть змогу суттєво економити на опаленні помешкання у холодний період і на його кондиціонуванні влітку.

Замовлення продукції Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит і у найближчий час із вами зв'яжемося.