0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Підвіконня Kraft

Підвіконня KRAFT – підвіконня українського виробництва, які характеризуються Г-подібним капіносом, гладкою матовою поверхнею, посиленими ребрами жорсткості та міцними стінками.

Підвіконня Plastolit

Важливим елементом будь-якого iнтер’єру є вiкно, довершений вигляд якому надає стильне якісне пiдвiконня. Пiдвiконня Рlastolit – iнновацiйний продукт, створений для найвимогливiших покупцiв, що втiлює найважливiшi побажання й потреби кожного із нас.

Подвіконня Сrystalit

Підвіконня Crystalit – якісні підвіконня, що виготовляються по новітнім технологіям на німецькому обладнанні. Поверхня підвіконь Crystalit має глянцеве акрилове покриття Elesgo, що забезпечує стійкість до подряпин та бездоганний зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Підвіконня РИФ

Підвіконня української компанії «РИФ» виготовляються за унікальними європейськими технологіями на оригінальному австрійському обладнанні, з використанням високоякісної сировини. Усі матеріали, що використовуються для виробництва пластикових підвіконь, поставляються провідними європейськими виробниками. Система контролю, впроваджена на виробництві, дозволяє ретельно відстежувати високу якість продукції.

Підвіконня Sauberg

Підвіконня Sauberg – новинка від компанії Open Teck. Підвіконня Сауберг мають скруглений капінос, потовщені стінки (в порівнянні з підвіконнями Open Teck) та представлені в 12 декорах у матовому та глянцевому виконанні.