0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Заміна старих вікон на сучасні металопластикові конструкції – далеко не весь список послуг віконних компаній. Іноді замість замовлення нових вікон можна відремонтувати вже встановлені. Буває достатньо відрегулювати фурнітуру, змінити ущільнення або замовити теплий склопакет. Кожна ситуація розглядається індивідуально і потребує компетентної консультації спеціаліста. Пропонуємо ознайомитися з повним переліком сервісних робіт, які виконує ЕлДом.

Перелік сервісних робіт, які виконує ЕлДом

Здійснення замірів

Правильно зроблений замір – перший крок до якісно встановлених в оселі вікон. Іноді для економії часу клієнти вважають, що буде достатньо заміряти віконний отвір самостійно. Практика показує: така схема роботи неприпустима. Спеціаліст віконної компанії має не лише отримати точні цифри ширини та довжини. Йому треба ознайомитися з архітектурою будівлі та її особливостями, врахувати товщину і матеріал стін, поспілкуватися із замовником і звернути увагу на усі його побажання.

Майстер виконує заміри за допомогою професійних інструментів. Це гарантує максимальну точність показників.

Обов’язково викликайте на замір спеціаліста віконної компанії. У межах Тернополя фахівець компанії ЕлДом приїде на замір БЕЗКОШТОВНО. Для замовлення заміру необхідно заповнити форму зв’язку

Доставка вікон

Доставка на місце монтажу – ще одна надвідповідальна задача, яку має вирішити віконна компанія.

Перевезення металопластикових систем здійснюється лише спеціальним транспортом, що забезпечує перевезення у вертикальному положенні та зберігає їх від деформації і пошкоджень. Також необхідне надійне еластичне кріплення. Для додаткового захисту при транспортуванні кожне вікно може огортатися захисними матеріалами.

Гарантійне обслуговування

Уся встановлювана продукція, від склопакетів до фурнітури, має гарантійний термін експлуатації. Найбільша гарантія складає десять років і розповсюджується на системи профілів. Гарантія на склопакети становить п’ять років за умови їхньої цілісності. Такий же гарантійний термін встановлено на надійну фурнітуру G-U від німецької компанії Gretsch-Unitas GmbH. Рік гарантії мають фурнітура ACCADO, дверна фурнітура, термопанелі й догягувачі.

Щоб отримати безкоштовний сервіс по гарантії, необхідно зберегти та пред’явити паспорт на продукцію.

Гарантійний термін дає право на безкоштовний ремонт і технічне обслуговування віконних конструкцій за таких умов: монтаж здійснювався компанією ЕлДом та НЕ порушувалися зазначені у паспорті правила експлуатації. В іншому випадку ремонт здійснюється вашим коштом.

Рекомендації щодо експлуатації

Металопластикові віконні системи ЕлДом зачиняються дуже щільно. Через це на склопакетах і поверхні пластику може утворитися конденсат. Щоб цього не сталося, помешкання треба вчасно провітрювати – наприклад, за допомогою систем керованого повітрообміну, переведенням стулок у режим мікропровітрювання, шляхом їх відкидання або відкривання.

Щоб уникнути пошкоджень фурнітури, – не прикладайте великих зусиль при керуванні ручкою і стулкою в цілому. Не навантажуйте стулку, запобігайте ударам стулки об відкоси. Фіксація стулки у відкритому положенні за допомогою сторонніх предметів між стулкою і коробкою може призвести як до поломки фурнітури, так і до деформацій та пошкодження поверхні конструкцій.

Не допускайте безпосередньої близькості з вікном нагрівальних приладів, ламп розжарювання та інших джерел тепла. Уникайте попадання іскор на скло і профіль.

При проведенні оздоблювальних робіт не допускайте попадання на механізми і деталі виробу штукатурного розчину, будівельного сміття, фарб.

Один-два рази на рік бажано чистити поверхні склопакетів за допомогою засобів для миття скла, а також змащувати рухомі частини фурнітури спеціальною змазкою.

Якісний ремонт і модернізація вікон

Старі металопластикові вікна не обов’язково заміняти на дорогі нові – їх можна спробувати відремонтувати.

Що ми рекомендуємо, аби покращити функціонування ваших вікон і зробити оселю теплою й затишною? У старих вікнах склопакети можна замінити на теплі енергоефективні, які підвищать теплоефективність до 70%. Замість глухих частин конструкції у будь-який момент реально поставити поворотно-відкривні (за умови, що вікна зроблені нашою компанією). Також майстри ЕлДом регулюють фурнітуру і замінюють ущільнення. Таке сервісне обслуговування допоможе позбутися багатьох проблем і виправить неприємні ситуації.

Часто власники металопластикових вікон хочуть зекономити на ремонті й намагаються виправити проблеми самостійно. Наприклад, замінюють старий оригінальний ущільнювач на придбаний у базарних торгівців. Утім, ці маніпуляції не приносять бажаного комфорту і здатні суттєво пошкодити віконну фурнітуру. Лише спеціаліст може визначити, який саме ущільнювач підійде у вашому випадку, і замінить його правильно. До того ж, ця послуга коштує зовсім недорого – від 100 до 300 гривень. Ознайомитися з повним переліком ремонтних послуг ЕлДом та їхньою вартістю можна у розділі Послуги з ремонту металопластикових конструкцій.

Євромонтаж вікон

Місце з'єднання стіни й металопластикового вікна є найбільш слабкою ланкою в ізоляції приміщення. Через неї виникають непередбачені втрати тепла і накопичується зайва волога у конструкції. 8 з 10 користувачів, які заощадили на монтажі, мають претензії саме до якості монтажних швів. Для уникнення подібних проблем у клієнтів компанія ЕлДом пропонує якісний монтаж вікон ПВХ за технологією бельгійської фірми Soudal.

Євромонтаж: комфортний мікроклімат будинку

Так званий теплий монтаж забезпечує високі ізоляційні показники завдяки додатковому захисту монтажного шва спеціальними сучасними матеріалами. Теплий монтаж дозволяє економити на опалюванні, відповідає найсуворішим європейським нормам і українським технічним стандартам ДСТУ б В.2.6-79: 2009 і ДСТУ-Н Би В.2.6-146: 2010 з енергозбереження в житлових приміщеннях.

Як досягаються високі теплоізоляційні показники?

Віконна конструкція перетворюється на надійній елемент захисту й енергозбереження за кілька кроків.

  1. Внутрішня герметизація швів здійснюється за допомогою пароізоляційної стрічки. Це не дозволяє парі та волозі проникати всередину монтажного шва, перешкоджає утворенню плісняви та псуванню відкосів.
  2. В якості основного теплоізоляційного шару використовуються монтажна піна або відповідна стрічка ПСУЛ.
  3. Якісна зовнішня ізоляція швів (паропроникна стрічка або ПСУЛ) захищає від атмосферних опадів і водночас дозволяє вийти назовні волозі, яка передається монтажному шву від стін.

Технологія євромонтажу зберігає монтажний шов протягом десяти років.

Монтаж за євротехнологією: особливості й переваги

  1. Захист матеріалів. Технологія євромонтажу дозволяє зберегти монтажний шов, захистити інші ізоляційні та будівельні матеріали від промерзання, вологи, грибка.
  2. Тепло і гідроізоляція. Енергозберігаючі склопакети плюс матеріали Soudal – це відсутність вологи і тепловтрат, зменшення рахунків за опалювання і покращення шумоізоляції.
  3. Міцність. Монтажний шов достатньо міцний і еластичний, щоб компенсувати розширення і звуження рами під дією зміни температури.
  4. Окупність. Вартість теплого монтажу швидко окупається оптимальними енергозберігаючими властивостями конструкції та економією на опалюванні.

Залишилися питання щодо сервісного обслуговування?

Отримайте безкоштовну консультацію, дізнайтеся вартість ремонтних робіт або замовте виклик майстра за телефонами:
0-800-500-419, (0352) 43-00-55, 43-00-99, 43-10-61, (067) 354-20-26.

Зателефонуйте і дізнайтеся подробиці вже зараз!

Для замовлення сервісного обслуговування, заповніть контактну форму

Powered by BreezingForms