0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

На сьогоднішній день металопластикові двері користуються великою популярністю. І це не дивно, адже вони вирізняються своєю практичністю, довговічністю, екологічністю. ПВХ-профіль не виділяє токсичних речовин і є гіпоалергенним, а також надзвичайно стійким до зовнішніх факторів: вологи, бруду, сонячних променів.

Пластикові двері невибагливі в догляді, мають довершений зовнішній вигляд і, завдяки цим характеристикам, використовуються в будівництві об’єктів різного призначення:

  • квартир і приватних будинків;
  • офісів та торгових приміщень;
  • поліклінік та лікарень;
  • дитячих садків та шкіл.

Важливою перевагою саме металопластикових дверей є  їх висока енергоефективність,  а також зламостійкість: завдяки використанню спеціальних замків можна досягнути WK III  класу зламостійкості.

ТМ «ЕлДом» пропонує вам металопластикові двері трьох видів:

  • балконні,
  • міжкімнатні,
  • вхідні.

Балконні металопластикові двері –найпростіший і розповсюджений вид дверей. Вони використовуються для якісної термоізоляції  та вентиляції приміщення. Такі двері комплектуються поворотно-відкидною фурнітурою, яка працює на провітрювання та мікропровітрювання. Балконні двері зачиняються віконною ручкою зі сторони кімнати, а ззовні обладнані спеціальною ручкою-«жабкою», яка дозволяє зачиняти двері, перебуваючи на балконі, що забезпечує герметичність конструкції.

При необхідності балконні двері можуть бути обладнанні двохсторонньою віконною ручкою, нажимною ручкою та замком, а для безпеки дітей — ручкою з ключиком чи дитячим замком.

Міжкімнатні металопластикові двері використовуються в якості перегородок між кімнатами, частинами приміщення і  є перехідним варіантом між балконними та вхідними дверима.

Залежно від вимог замовника, міжкімнатні двері можуть бути виготовлені з віконного профілю, а також з так званого «перехідного» профілю, що дозволяє використовувати замки та петлі різної конфігурації — точковий замок або замок-рейку, віконні або офісні петлі.

Міжкімнатні двері будуть чудовим рішенням для санвузла, кухні, сауни, кладової.

Вхідні металопластикові двері  вирізняються своєю міцністю та надійністю, володіють високими звуко- та теплоізоляційними характеристиками і можуть використовуватись як в приватних будинках, так і в офісних приміщеннях.  Вони виготовляються зі спеціальних дверних профілів з використанням підсиленого армування та фурнітури. Вхідні двері, так само як і балконні та міжкімнатні, можуть мати різноманітний дизайн, кольорове виконання.

Система Rehau Synego

Металопластикові двері SYNEGO – двері преміум класу, ідеальне поєднання вишуканого зовнішнього вигляду та функціональності.

Система Brillant-Design

Система Rehau Brillant-Design відкриває широкі можливості вибору вхідних дверей, які стануть поєднанням краси, надійності, звуко- та теплоізоляції. З допомогою цієї профільної системи Ви зможете не тільки вигідно підкреслити стильове рішення інтер’єру, але й ефективно захистити дім від втрат тепла.

Дверна система Euro-Design 60

Дверна система Rehau Euro-Design 60 — трикамерна система, яка поєднує в собі відмінні показники теплозбереження, високоякісний профіль та елегантний дизайн.

Система Geneo

Металопластикові двері GENEO — сучасний дизайн в поєднанні з висоефективною теплоізоляцією, захистом від зламу та довгим терміном експлуатації.