0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Вітраж – витвір декоративного мистецтва з кольорового скла. Серед безлічі різних способів дизайну інтер’єру вітражі вирізняються особливою яскравістю і нестандартним виглядом, а багате розмаїття вітражних малюнків дозволяє зробити кожен склопакет яскравим і неповторним.

Класичні вітражі створюються методом вставки шматочків кольорового скла в металеву оправу, після чого місця стиків скла і металу спаюються. Такий спосіб виконання вимагає багато часу і є досить дорогим, тому поряд з класичними вітражами великою популярністю користуються псевдовітражі.

Псевдовітражі, які використовує ТМ «ЕлДом», виконуються за технологією CADRAM яка на сьогодні є одним з найпопулярніших методів виготовлення декоративного скла у світі. Для створення вітражів на суцільне скло або дзеркало наноситься надміцний полімерний контур, після чого проміжки заливаються кольоровими полімерними лаками, які застигають і утворюють на склі стійкий шар малюнка. Великий вибір кольорів заливки дозволяє створювати яскраві, барвисті і унікальні вироби.

 Псевдовітражі ТМ «ЕлДом»

Вітражі, виконані із застосуванням технології CADRAM, стійкі до перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання, агресивного впливу зовнішнього середовища, з часом не втрачають насиченості колірної гами, а отже, не вимагають особливого догляду.

Для оздоблення псевдовітражів можуть використовуватись накладні скляні елементи - бевелси, товщиною 5 мм, оброблені по краях фацетованою (знятої під кутом) крайкою товщиною 1,5 мм. Бевелси створюють тонку гру світла і кольору. Форми і комбінації бевелсів налічують сотні різновидів, від найпростіших квадратів до складних комплектних виробів, що складаються з безлічі різних елементів, наприклад рослинних орнаментів або вензелів. Бевелс фіксується на склі-основі за допомогою прозорого клею, що застигає при ультрафіолетовому опроміненні.

Переваги псевдовітражів:

  • оригінальний зовнішній вигляд;
  • відносно низька вартість;
  • використання в роботі якісних витратних матеріалів;
  • висока деталізація зображення;
  • можливість прикрашати будь-які вироби і конструкції;
  • швидкий термін виготовлення;
  • втілення будь-якого побажання замовника;
  • невибагливість у догляді.

Способи виготовлення псевдовітражів

 Псевдовітражі ТМ «ЕлДом»

виготовляється на цілісному шматку скла і встановлюється в виріб

 Псевдовітражі ТМ «ЕлДом»

встановлюється середнім склом в двокамерний склопакет

 Псевдовітражі ТМ «ЕлДом»

встановлюється зовнішнім склом в склопакеті