0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

5 порад, як купити металопластикове вікно і не помилитися

Вибір вікон для новобудови або заміна старих конструкцій на пластикові – досить нелегке завдання при величезній кількості пропозицій на сучасному ринку. Запит «купити вікно» в інтернеті видає півмільйона варіантів. Щоб допомогти вам у цій відповідальній справі, експерти ЕлДом підготували список порад, на які варто спиратися при купівлі металопластикових вікон.

1. Вікна від виробника

Обирайте пропозиції виробників з перевіреною репутацією та їхніх офіційних представників у регіонах. На відміну від невеликих фірм-посередників, такі компанії контролюють якість, надають повний сервіс, гарантію на вікна. Вони працюють на сучасному устаткуванні й дотримуються технології виготовлення продукції.

2. Профіль REHAU

Надійність віконної конструкції залежить від якості профілю. Надавайте перевагу виробникам, які є авторизованими партнерами відомих європейських брендів. Це гарантує високу якість профілів і дотримання усіх технологічних норм. Ви будете впевнені, що пластикове вікно вирізняється найвищим ступенем тепло-, звукоізоляції, актуальним дизайном. ЕлДом, як авторизований партнер REHAU, виготовляє вікна виключно на основі профілів цього бренду.

3. Функція енергозбереження

Віконні конструкції важливо підібрати з урахуванням вимог помешкання. Це допоможуть зробити кваліфіковані спеціалісти. Варто знати: мультифункційний склопакет із сонцезахисними й енергозберігаючими функціями знижує витрати на опалення на 40% та втричі – на кондиціонування. Замість того, щоб викидати гроші у повітря, ви можете поїхати у відпуску або зробити ремонт у квартирі.

4. Якісна фурнітура

Строк експлуатації вікон, рівень захисту конструкції також визначаються якістю фурнітури. «Завдяки» дешевим комплектуючим швидко порушується герметизація, механізми доводиться часто регулювати. Китайська пластикова ручка може банально розлетітися. Обирайте перевірену фурнітуру європейських брендів. Так, компанія ЕлДом пропонує німецьку фурнітуру G-U або австрійську MACO. У цьому випадку навіть стандартний комплект матиме високу надійність, базовий рівень безпеки і ступеневий режим мікропровітрювання.

5. Сервісне обслуговування

Надійний виробник не просто виготовить вікна – він забезпечить повне сервісне обслуговування, адже на його складі є усі необхідні комплектуючі. Перелік послуг має включати професійний замір, доставку спецтранспортом, монтаж конструкцій, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Дізнайтеся, чи пропонує компанія теплий монтаж вікон (євромонтаж), який дозволить покращити теплоізоляційні характеристики виробів. Що стосується гарантії, вона має становити не менше десяти років на системи профілів і п’ять років на склопакети.

Зверніться до кваліфікованих спеціалістів ЕлДом за якісним віконним сервісом. Завдяки нашій широкій дилерській мережі ви зможете придбати пластикові вікна і двері у Тернополі, Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівному, Луцьку та інших регіонах України.

Залишилися запитання? Отримайте безкоштовну консультацію за телефонами: 
0-800-500-419, (0352) 43-00-55, 43-00-99, 43-10-61, (067) 354-20-26.

Система Rehau Synego

Профіль Rehau SYNEGO – профільна система преміум класу, монтажною глибиною 80 мм, яка має 7 камер в рамі та 6 камер в стулці.

Системи Euro-Design 70 / ECOSOL-Design 70

Rehau Euro-Design 70 - 5-ти камерна профільна система з монтажною глибиною 70мм. Дана система широко поширена в центральній та західній Європі та є найкращою в плані співвідношення ціни та якості.

Система Rehau Geneo

Повністю армований профіль з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO.

Системи Euro-Design 60

Rehau Euro-Design 60 — трикамерна профільна система з монтажною глибиною 60 мм. Обирати дану систему рекомендують в тому випадку, коли важливим критерієм у виборі металопластикових вікон є ціна, адже з правильно підібраним енергозберігаючим склопакетом ця система забезпечить необхідний для 2-ої температурної зони рівень тепло- та шумоізоляції.

Система Brillant-Design

Rehau Brillant-Design – це система елітного класу з п’ятьма/шістьма повітряними камерами та монтажною глибиною 70/80 мм.

Brillant-Design відноситься до профілів класу «А», відповідає вимогам екології та в поєднанні з правильно підібраним енергозберігаючим склопакетом дозволяє досягнути високих показників теплоізоляції, шумоізоляціїї та зламобезпеки.