0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Москітні сітки рамного типу, які пропонує ТМ ЕлДом, є популярне і найдоступніше за ціною рішення для захисту від комах, пуху і пилу, крапель дощу, попадання в приміщення   сторонніх предметів (наприклад, сигаретних недопалків з верхніх поверхів). Сітка бездоганно вписується в будь-який інтер'єр, зручна в обслуговуванні, не перешкоджає повітрообміну і має високі показники пропускання світла й термостійкості, тому що виготовлена з матеріалів, стійких до агресивних кліматичних впливів.

Полотно представляє собою полімерне скловолокно комірчастої (розміром 1мм) структури, стійке до впливу сонячного випромінювання і володіє відмінними характеристиками міцності на розрив і розтягнення, постійно натягнуте за рахунок особливостей конструкції виробу.

Профіль москітної сітки виготовлений з алюмінію, покритий подвійним емалюванням, надійний і довговічний при невеликій вазі. Всі пластикові комплектуючі для москітних сіток складаються з поліаміду, який стійкий до перепадів температури і з часом не жовтіє.

У залежності від умов використання, можуть застосовуватися профілі різних перетинів. ТМ ЕлДом має можливість запропонувати Вам москітні сітки двох типів кріплення: зовнішні (каркасні москітні сітки) та внутрішні (на штоках).

Каркасна сітка кріпиться до віконної конструкції на 4 Z‑подібних кріпленнях із пластику, що встановлюється з вуличної сторони віконної конструкції. Каркасна москітна сітка підходить для більшості вікон, не займає багато місця, легко встановлюється й так само легко знімається. При необхідності легко миється. Каркас москітної сітки може бути виконаний в 2-х кольорах – білому для стандартних вікон або коричневому для ламінованих вікон. Для захисту від деформації рамки москітної сітки розміром більше одного квадратного метра, при її встановленні використовують імпост – центральну горизонтальну розпірку.

Москітні сітки на штоках виготовляються по розміру прорізу, зазори перекриваються поролоновим ущільнювачем, штоки відіграють роль кріплення.

Штокові москітні сітки використовуються у випадку неможливості установки каркасної москітної сітки, наприклад:

  • На перших поверхах житлових будинків – тому що штокова москітна сітка кріпиться до внутрішньої частини віконної рами, її не можна зняти з боку вулиці;
  • Є оптимальним рішенням при наявності ґрат на вікнах, при цьому фіксація Z-кріплень із зовнішньої сторони стулки неможлива;
  • При технічній неможливості встановити каркасну москітну сітку – при недостатності місця на стулці для кріплення Z-кріплень.

В теперішній час москітні сітки є невід’ємною  частиною сучасного металопластикового вікна.

Замовлення продукції Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит і у найближчий час із вами зв'яжемося.