0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

З  1 серпня 2018 року вступають в силу зміни в умовах участі в програмі IQ Energy в категорії «Вікна». Зміни вводяться з метою підвищення енергоефективності житла та скорочення викидів СO2.

Які ж зміни передбачаються?

По-перше,  припиняється підтримка проектів  із засклення балконів, лоджій та інших неопалювальних приміщень, оскільки вплив цих проектів на енергоефективність та зменшення викидів СO2 є менш значним, порівняно з іншими категоріями товарів та обладнання, які беруть участь в програмі.

По-друге, припиняється підтримка проектів із встановлення віконних конструкцій при новому будівництві*, в тому числі дверей з віконного профілю чи ПВХ профілю. Скасування підтримки цих проектів зв'язане з їх мінімальним впливом на досягнення цілей програми, адже на сьогоднішній день при новому будівництві мають встановлюватись вікна, що відповідають діючим будівельним нормам  з енергоефективності.

Всі проекти, кредитні договори за якими були укладені до 31 липня 2018 року включно, будуть розглядатись за діючими на цю дату правилами. Проекти зі скління неопалюваних приміщень та проекти зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві, кредитні договори за якими будуть укладені після 31 липня 2018року, підтримуватись не будуть.

*під новим будівництвом розуміються проекти, в яких вікна встановлюються вперше, без заміни старих конструкцій.