0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Спальня – це місце, де ми проводимо третину свого життя, де ми розслабляємося і відпочиваємо після напруженого робочого дня і де набираємось сил для нових звершень. Для повноцінного сну та відпочинку в спальні повинна панувати атмосфера затишку та комфорту. Саме тому до вибору металопластикових вікон у спальню треба підійти відповідально.

Вимоги до металопластикових вікон для спальні:

  1. Шумоізоляція.

Це один з найважливіших показників, адже навряд чи вийде повноцінно відпочити під звуки вуличного шуму. На звукоізоляцію пластикового вікна, в першу чергу, впливає товщина склопакета. Оптимальним рішенням буде склопакет товщиною 40 мм, наприклад 4-14-4-14-4І, який надійно захистить від шуму. Якщо ж вимоги до шумоізоляції є надто високими, тоді варто звернути увагу на склопакети з підвищеною шумоізоляцією, які поєднують в собі скло різних товщин, з’єднані між собою дистанційними рамками з неодинаковими ширинами, наприклад 6-12-4-14-4I.

  1. Теплоізоляція.

Ще один не менш важливий показник. Підтримання комфортної температури в приміщенні – запорука здорового сну. Тут потрібно звернути увагу на профіль. Саме кількість камер та глибина профілю забезпечать необхідну теплоізоляцію в спальні. Оптимальним рішенням буде 5-ти камерний профіль товщиною 70мм, наприклад Rehau Euro-Design 70 або Rehau Brillant-Design. Також важливо звернути увагу на енергоефективність склопакету: тут важливими показниками будуть наявність енергозберігаючого скла, «теплої» дистанційної рамки та заповнення інертним газом. Прикладом «теплого» склопакету може бути 4I-12tepAr-4-16tepAr-4I.

  1. Провітрювання.

Металопластикові вікна – герметичні конструкції, тому надважливо звернути увагу на функціональні особливості фурнітури, яка встановлюється на них. Функцію провітрювання кімнати чудово виконує поворотно-відкидний механізм, проте не будуть зайвими функції мікропровітрювання або ступеневого провітрювання, які дозволять комфортно провітрювати приміщення і взимку без значних втрат тепла.

  1. Пропускання світла.

Вимоги до світлопроникності досить індивідуальні. Хтось любить прокидатись з сонячними променями і тоді чудовим варіантом будуть вікна з великою площею засклення, які пропускають максимум світла. Хтось надає перевагу приглушеному освітленню - тоді варто звернути увагу на тоноване або дзеркальне скло, яке створить комфортну атмосферу, обмеживши доступ зайвого сонячного світла.

  1. Захист від комах.

Використання москітних сіток для маталопластикових вікон, захистить Ваш сон від комах в теплий період року.