0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Вибір вікон на кухню – одне з непростих завдань. Підбирати їх треба так, щоб у майбутньому не страждати від появи конденсату на вікнах.

Вибір вікон на кухню – одне з непростих завдань

Боремось з конденсатом

Під час приготування їжі утворюється водяна пара, яка, осідаючи на найхолоднішу поверхню, остигає і перетворюється на краплинки води – конденсат. Справитись з ним допоможуть витяжка, провітрювання та правильно підібрана комплектація вікна.

В першу чергу варто звернути увагу на профіль та склопакет. Вони повинні буди енергоефективними. Оптимальним варіантом буде 3-х камерний профіль, наприклад Rehau Euro 60, проте в ідеалі варто розглядати профіль 5-ти камерної будови Rehau Euro-Design 70 чи Brillant-Design. Cклопакет має бути двокамерний хоча б з одним енергозберігаючим склом. Також варто звернути увагу на теплу дистанційну рамку, яка володіє низькою теплопровідністю і буде перешкоджати появі конденсату на вікнах.

Вибір вікон на кухню – одне з непростих завдань

Наступним варіантом боротьби з вологою та конденсатом є провітрювання. Тому при виборі пластикових вікон обов’язково варто звернути увагу на якість та функціональність фурнітури. Найкраще підійдуть для кухні поворотно-відкидні вікна з функцією зимового провітрювання.

Ще одним варіантом, який не відноситься до вікон, але допомагає боротись з надлишковою вологою є якісна витяжка. Вона витягне тепле повітря і збереже сталу температуру в приміщенні. Різниця температур між внутрішнім і зовнішнім склом при цьому не зміниться, а значить на вікні не з’явиться конденсат і воно не запотіє.

Доповнюємо інтер’єр

Вибір вікон на кухню – одне з непростих завдань

Вікна в кухні можуть стати чудовим доповненням інтер’єру. Замість стандартних білих можна замовити ламіновані, які гармонійно доповнять дизайн кімнати.

Якщо кухня має невелику площу, варто подумати про розширення кухонної поверхні за рахунок підвіконня, де можна зберігати побутову техніку чи готувати їжу.

При виборі металопластикових вікон для кухні варто пам’ятати, що універсального варіанту не існує. Ідеальним для вас буде те вікно, яке враховуватиме всі особливості саме вашого приміщення.