0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Петля – один з важливих елементів фурнітури вікна. Типові пластикові вікна обладнані накладними петлями. Такі петлі кріпляться до рами та декоруються спеціальними накладками, які виконуються не лише естетичну функцію, а запобігають попаданню бруду та вологи в середину петель.

Вікно з накладними петлями
Вікно з накладними петлями

Вікно з прихованими петлями
Вікно з прихованими петлями

На відміну від стандартних петель, приховані петлі монтуються у фальц стулки та є невидимими ззовні. Вони мають невеликі габарити, зручні у використанні та володіють рядом переваг.

Приховані петлі на метало пластикових вікнах
Приховані петлі на метало пластикових вікнах

Переваги прихованих петель

Переваги прихованих петель

1. Унікальний дизайн. Деталі петель приховані в середині віконної конструкції, що значно покращує естетичний вигляд вікна в цілому.

2. Підвищена теплоізоляція та герметичність. Петлі знаходяться всередині вікна, а значить через них не проникає холодне повітря та немає «містків холоду». Крім того, ущільнюючий контур залишається суцільним, що покращує герметичність.

3. Зламостійкість. Прихована петля сконструйована таким чином, щоб додатково захищати стулку від зняття.

4. Довговічність. Завдяки спеціальним пазам петлі можна регулярно змащувати. При цьому фурнітура зношується значно повільніше.

Дізнатись більше про особливості вікон з прихованими петлями можна у офіційних представників або за номером 0 800 500 419.