0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Сучасний світ не стоїть на місці. Нові технології з’являються щодня та зачіпають усі сфери нашого життя. Не оминули технологічні новинки і галузь металопластикових вікон та дверей.

варіанти систем безключового доступу

варіанти систем безключового доступу

Відомі європейські виробники фурнітури MACO, GU пропонують різні варіанти систем безключового доступу, спроможні задовольнити найвищі вимоги до комфорту та безпеки.

Вони універсальні і зручні у використанні, захищають від зламу, підходять для зовнішнього використання та мають сучасний дизайн.

Біометричні системи доступу та кодові замки

 

Відкриття дверей за допомогою відбитку пальця

Доступ в помешкання здійснюється через спеціальний пристрій, який сканує відбиток пальця. Навіть, якщо ви забули ключ, то всерівно потрапите додому. Налаштування доступу відбувається через спеціальну програму, яка встановлюється на смартфон. Зашифрована передача даних між сканером та телефоном робить це рішення максимально безпечним.

варіанти систем безключового доступу

Кодовий замок

Відкриття дверей здійснюється шляхом введення 4-х значного або 8-ми значного цифрового коду. Панель управління легка в керуванні і може зберігати до 99 послідовностей чисел.

варіанти систем безключового доступу

Транспондер

Доступ в помешкання здійснюється шляхом зчитування інформації з транспондер-чіпа, пластикової карти або автомобільного ключа. Передача даних зашифрована та безпечна. Пристрій може функціонувати з декількома ключами, транспондер чіпами або картами.

варіанти систем безключового доступу

Замовити