0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Замок – важливий атрибут вхідних металопластикових дверей та основна перешкода для проникнення в помешкання. Саме тому важливо приділити достатньо уваги для його вибору.

Щоб підвищити безпеку житла варто обирати багатоточкові замки. На відміну від звичайних замків, які фіксують двері лише в одній центральній частині, багатозапірні механізми забезпечують прижим та фіксацію в декількох точках (від 3-х до 7-ми), що значно підвищує надійність і безпеку вхідних ПВХ- дверей, а також сприяє кращій звуко- та теплоізоляції.

одноточковий замок
одноточковий замок

багатоточковий замок
багатоточковий замок

Багатоточкові замки рідше піддаються зламу, адже на відкриття дверей з такими механізмами потрібно значно більше часу та зусиль.

Залежно від завдань, які вирішує замок, багатоточкові замки бувають різного класу зламостійкості:

Багатоточкові замки з базовим захистом. До цього класу відносяться рейкові замки з грибоподібними цапфами та протизламними відповідними планками під них. Зламати такий замок без пошкодження рами дверей неможливо.

Багатоточковий замок з грибоподібними цапфами
Багатоточковий замок з грибоподібними цапфами

Багатоточкові замки з високим захистом від зламу. В таких замках в якості запірних елементів використовуються додаткові захисні елементи– штирі, гаки або їх комбінація.

Багатоточковий замок з комбінацією штирі-гаки
Багатоточковий замок з комбінацією штирі-гаки

ТМ «ЕлДом» пропонує великий асортимент багатоточкових протизламних замків від провідних європейських виробників фурнітури – MACO, GU, FUHR, KFV.

Ми допоможемо Вам обрати надійний варіант саме для Вашого помешкання!