0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Віконна фурнітура — важлива складова кожної металопластикової конструкції, яка відповідає за легкість, зручність, довговічність. Саме від її справності залежить функціонування вікна. Вартість фурнітури складає приблизно 20-25% від загальної вартості віконної конструкції, а, отже, її вибору слід приділити достатньо уваги.

Основна частина фурнітури розташована по периметру вікна у фурнітурному пазі профілю і її можна побачити лише при відкритій стулці. Ззовні знаходяться лише петлі та ручка.

За своїми функціональними характеристиками фурнітура буває:

функціональні характеристики фурнітури

  • поворотно-відкидна — найбільш поширена фурнітура: крім відкривання/закривання вікна вона дозволяє ставити його в режим провітрювання за допомогою зміни положення ручки;

ТМ «ЕлДом» використовує віконну фурнітуру преміум класу, яка дозволяє встановлювати на металопластикові вікна механізм ступеневого провітрювання. На відміну від звичайної фурнітури, коли стулка відкидається лише на певну величину, ступінчасте провітрювання забезпечує можливість відкидання стулки в декілька фіксованих положень. Фіксація положення стулки дозволяє уникнути її закриття від вітру чи протягу, забезпечуючи при цьому комфортне провітрювання приміщення. 

  • поворотна — дозволяє відкривати вікна назовні або всередину;
  • відкидна — при якій ручка розміщена вгорі вікна. Така фурнітура використовується для вікон в підвальних, напівпідвальних, підсобних приміщеннях і забезпечує доступ повітря до них;
  • розсувна — за допомогою неї можна відкрити вікно зсунувши стулку в сторону і використовується для балконних дверей, виходів на терасу і т.д. та дозволяє економити простір;

функціональні характеристики фурнітури

  • протизламна — робить вікна стійкішими до зламу шляхом використання зламостійких цапф та планок і протизламної ручки;
  • прихована — така фурнітура невидима ззовні, всі її елементи ховаються всередині вікна між рамою та стулкою, що надає вікну довершеного естетичного вигляду;
  • штульпова — дозволяє робити вікна без перегородок (імпостів), при цьому при відкриванні обох стулок  ми отримуємо суцільний простір.
  • фурнітура для дитячої безпеки — спеціальні механізми, які блокують відкривання стулки і роблять вікна безпечними для дітей. Така фурнітура може повністю блокувати відкривання вікна (ручка з ключиком) або частково (дитячий замок).

Саме правильно підібрана фурнітура забезпечує щільне прилягання стулки до рами по всьому периметру, що є запорукою герметичності віконної конструкції.