0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Заміна вікон у дитячій кімнаті — справа відповідальна, яка передбачає створення в приміщенні сприятливого клімату для росту і розвитку дитини. Адже якщо в кімнаті буде нестача свіжого повітря або протяг — це може спричинити проблеми зі здоров’ям дитини, а це недопустимо.

Якими ж повинні бути вікна?

Якими ж повинні бути вікна?

В першу чергу металопластикові вікна мають добре зберігати тепло. Тому потрібно обирати найбільш енергоефективні профільні системи з великою кількістю камер, які не лише створять комфортний мікроклімат для дитини, але й дозволять зекономити кошти на опаленні. Це можуть бути 5-ти камерні профілі Rehau Euro-Design 70, Rehau Brillant Design або 6-ти чи 7-ми камерні системи, такі як Rehau Geneo чи Rehau Synego. Також важливим є вибір склопакету. Він обов’язково має бути 2-х камерним та енергозберігаючим. Якщо ж вікна дитячої кімнати виходять на шумну вулицю, тоді варто подбати про хорошу шумоізоляцію і обрати енергозберігаючі склопакети з високими звукоізоляційними характеристиками.

Також варто звернути увагу на можливість комфортного провітрювання як в теплу пору року, так і в холодну. Цього можна досягнути обравши механізми мікровентиляції чи ступеневого провітрювання або встановивши спеціальні вентиляційні клапани. А захистити кімнату дитини від набридливих комах можна за допомогою москітних сіток.

Не можна оминути і естетичний вигляд — зазвичай батьки оформляють дитячу кімнату в кольорових тонах, створюють цікаві малюнки на стінах. Такий інтер’єр чудово доповнять кольорові металопластикові вікна. Різноманіття ламінаційних плівок дозволить обрати відтінок, який підійде саме Вам.

Якщо ж Ви переживаєте за дитячу безпеку, то в нагоді стане спеціальна фурнітура (стулок - ручка з ключиком або дитячий замок), яка дозволяє блокувати відкривання стулки і зробить вікно безпечним для вашого чада.

Вікна в дитячу кімнату мають бути максимально екологічними, саме тому металопластикові вікна Rehau стануть ідеальним вибором, адже вони не містять свинцю, а ще легкі та невибагливі в догляді.